FURNITURE / Tables / Bord med klaff 15629140

nr 1562 9140

Bord med klaff

18th/19th century. Length: 50 + 18, width: 77 cm, height: 68 cm, wear, damages, missfärgningar.

1700-/1800-tal. Längd: 50 + 18, djup: 77 cm, höjd: 68 cm

Condition: slitage, skador, missfärgningar

800

SEK 100

Monday September 11 2023
at 19:56:46

11/9 19:51:46 1      Vinnande bud